Kim jesteśmy

Pracujemy dla Twojego zysku

Specjalizujemy się we wdrażaniu idei Circular Economy w branży IT.
Ułatwiamy przedsiębiorstwom zarządzanie aktywami IT w sposób bezpieczny,
zgodny z wymogami wewnętrznych procedur
lub standardów i pozwalający na osiągnięcie zwrotu z inwestycji.

Oferujemy dużym i średnim przedsiębiorstwom usługi dotyczące zarządzania aktywami sprzętu IT. Zapewniamy wykup urządzeń oraz wsparcie dla procesów wymiany zasobów. Planujemy i wdrażamy projekty migracji i inwentaryzacji sprzętu IT, dbamy o bezpieczne usuwanie danych z wycofywanych komputerów, przeprowadzamy pełen refurbishing i dostarczamy odnowione komputery do Państwa pracowników.

Jesteśmy hurtowym dostawcą sprzętu komputerowego do firm działających na terenie Polski, Europy i Azji.

Obsługujemy nie tylko przedsiębiorstwa. Dla placówek oświatowych oraz uczelni wyższych prowadzimy Program Euroschola.eu, w ramach którego setki tysięcy uczniów i studentów w Polsce zyskało możliwość pracy na niezawodnych urządzeniach. Wpieramy także NGO i służbę zdrowia!

 

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Jak to robimy?

Wszystkie procesy przeprowadzamy z dbałością o środowisko naturalne. Pracujemy w lesie, blisko natury. Ideę re-use i recycle wdrażamy również w innych dziedzinach życia. Odnowiliśmy starą szkołę, w której dziś mieści się siedziba Zarządu. Budynek liczy ponad 1000 metrów kwadratowych, a z każdego okna roztacza się widok na las. Piaszczyste boisko szkolne zamieniliśmy w zielony ogród, który stał się domem dla wielu gatunków ptaków. Nie zapominamy przy tym, aby praca w naszych halach magazynowych mieszczących się w Opolu, była realizowana z poszanowaniem obranych przez nas celów środowiskowych.

Kim jesteśmy?

Elektronika, video, komputery – te trzy słowa, których pierwsze litery tworzą nazwę firmy, dobrze pokazują czym zajmowaliśmy się jako firma rodzinna już w 1986 roku. Na początku lat 90. tworzyliśmy autorskie szkolenia z zakresu użytkowania oprogramowania Microsoft. Przeszkoliliśmy tysiące pracowników administracji samorządowej. Wydawaliśmy własne podręczniki do nauki Word i Excel. Stworzyliśmy oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwami. Byliśmy jednym z pierwszych w Polsce partnerów IBM. Zaczęliśmy dostarczać markowe urządzenia na polski rynek. Z czasem zauważyliśmy zainteresowanie urządzeniami używanymi. Nierzadko oferowaliśmy wykupiony sprzęt od większych klientów i przekazywaliśmy go podmiotom, w których mógł służyć jeszcze przez wiele lat. Wtedy zauważyliśmy potrzebę przedłużenia cyklu życia produktu. W 1999 roku zaczęliśmy tworzyć własny proces regeneracji, od pozyskania, przez refurbishing, po przygotowanie produktu pod konkretnego odbiorcę. Zostaliśmy Partnerem Microsoft w ramach programu Microsoft Registered Refurbisher. Wypracowaliśmy własne metody i narzędzia do przeprowadzania pełnego procesu regeneracji.