Dla biznesu

Wycofujesz sprzęt IT w swojej firmie?
Zobacz jak możemy usprawnić ten proces

Rozumiemy biznes. Wspieramy przedsiębiorstwa w sprawnym, przejrzystym i bezpiecznym zarządzaniu aktywami IT. Stosujemy rozwiązania z zakresu Gospodarki Zamkniętego Obiegu (Circular Economy). Lubimy procedury.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług, dzięki którym możecie Państwo uniknąć kosztów utylizacji i uzyskać zwrot finansowy z odsprzedaży wycofywanego sprzętu biurowego (komputery stacjonarne i przenośne, monitory, kserokopiarki, drukarki, serwery, telefony komórkowe, osprzęt i akcesoria komputerowe).

Pomagamy w identyfikacji posiadanych zasobów. Rozpoznajemy urządzenia, testujemy je, przewozimy, magazynujemy, kasujemy dane. A to wszystko pod okiem kamer i w ramach Programu ASSETview24.

Planujemy i wdrażamy pojedyncze projekty oraz świadczymy usługi na zasadzie długoterminowej współpracy.

Kliknij i poznaj elementy ITAD
(IT Asset Disposition)

Wycofujesz sprzęt IT w swojej firmie?

Sprawdź czy nasze rozwiązania odpowiadają Twojej organizacji

Nasi doradcy opracują dla Państwa szczegółowy harmonogram projektu, zidentyfikują kluczowe wąskie gardła i zaproponują rozwiązania logistyczne, które nie zakłócą codziennej działalności organizacji.

Przez cały czas trwania projektu, do Państwa firmy zostanie przypisany dedykowany specjalista, który będzie odpowiadał za kontakt we wszystkich kluczowych obszarach.